Oferta pracy:

Automatyk – Robotyk

Opis stanowiska – będziesz odpowiedzialny za:

  • Tworzenie oprogramowania maszyn i urządzeń pracujących w środowisku przemysłowym
  • Projektowanie i wdrażanie systemów automatyki na poziomie sterowników PLC
  • Przeprowadzanie rozruchów technologicznych projektowanych urządzeń i wstępnych szkoleń, wsparcie i doradztwo techniczne
  • Kontakt ze wszystkimi odpowiedzialnymi stronami, w tym również z pracownikami i służbami utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych
  • Wsparcie działu produkcyjnego przy montażu maszyn i urządzeń

Wymagania – oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie techniczne związane z kierunkami Automatyka i Robotyka lub pokrewnymi
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu systemów automatyki
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu sterowników przemysłowych, falowników, układów z serwonapędami lub stanowisk zrobotyzowanych
  • Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji i rozwiązywania problemów
  • Wiedza z dziedziny działania układów sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika)

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów technicznych prototypowych urządzeń
  • Pracę z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi
  • Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy